GOLD BODRUM MASAJ SALONU

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
607 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ MUĞLA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

BODRUM - MUĞLA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

BODRUM MASAJ SALONU

Erken yaşantım, Bodrum masaj bu Biodinamik uygulama için bir çeşit eğitim oldu. Pasifik kuzeybatısındaki bir ormanın kenarında büyürken, yengeçler ve patates böcekleri için bolca zamanım vardı. Bu ortam, uzun süreler için doğanın sessiz ve hassas kısımlarını palpe etmeyi öğrenmek için mükemmel sempozyumdu. 10 yaşından önce bir kitap okumak için beceri veya tutkuya sahip olmadığım ya da yazarken, alfabenin çoğunun geriye doğru çekildiğimi fark etmemiştim.

masaj, masaj salonu, bodrum masaj salonları, masöz bayan, bodrum masöz, bodrum masaj salonu, bodrum masaj salonları,bodrum massage, masaj bodrum, masaj salonları bodrum, bodrum masaj spa, bodrum, BODRUM - MASAJ

Bodrum Masaj Salonu

Masaj Düşüncelerimin kelimeler yerine şekil ve şekil olarak şekillendirilmesi, bana empati yeteneğini geliştirme konusunda bir avantaj sağladı, çünkü şekil ve imgede düşünmek, kendisini düşünülen şeyin içeriğine hissettiriyor. Görsel bir düşünür olmak, kelimeler garip bir şekilde empoze edilebilir. Ama o zaman ben bu yolla oldukça iyiydim
olmak. Sözcüsün fikirlerin batma ya da yüzmekle ilgili bir konu olduğu Reed kolejine kadar değildi, bu, sözlerin dili ile akıcı olmaya çalıştım. Neyse ki benim için yüzmeyi biliyordum.
5 yaşındayken, tüm yaz boyunca takımımın ikinci bir deri olduğu 8 (ve daha az) yaş kategorisinde yüzme takımında aranan bir çocuktum. Yüzme, öğrendiğim ilk meditasyon şekliydi. Daldırma, nefes kontrolünü davet ediyor. Turlar doğal olarak düşüncelerinin olmadığı dönemleri sürdürürler. Bodrum masaj salonları ( Masöz/Masör – Bay/Bayan) Bazen bütün gün harcadığım suda tamamen somutlaşmış hissettim. Oldukça sıradan görünen mutluluğun olağanüstü halleri vardı.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.