GOLD İzmir masaj salonu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
20 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 11:00 - 23:00
SERVİS YERLERİ İZMİR
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İzmir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

İzmir masaj salonu

İş toplantıları, seyahatler, ağır stres içeren aktiviteler derken insan vücudu yoruluyor ve yıpranıyor. Vücudun kendisini toparlaması için güzel bir masaj hizmeti almak gerekiyor. İzmir masaj salonları; kendisini yenilemek isteyen müşterilerine özel masörleri ile rahatlatıcı hizmet veriyor. Masaj salonumuzda yapılan masajlardan sonra baş ağrıları diniyor, vücutlar gevşiyor. Aşırı yorgunluk sonunda ağrımaya başlayan eklemlerin ağrısı azalıyor. Masörlerimizin hünerli elleri sayesinde anksiyete azalıyor, sırt sızıları kayboluyor. Müşterilerimiz masaj salonumuzdan enerjileri yükselmiş şekilde dinamik bir görüntüyle ayrılıyor.

Masaj Salonu Hizmetleri

İzmir masaj salonu sektöründe hizmet veren firmamız, müşterilerine özel farklı masaj teknikleri sunuyor. Masör ya da masözlerimiz alanında uzman, eğitimlerini tamamlamış, sertifikalı olanlar arasından seçiliyor. Masaj alanında yeterli tecrübesi olan masör ya da masözlerimiz tüm teknikleri incelikleriyle biliyor. Masaj salonumuzda aşağıdaki hizmetler veriliyor:

Klasik masaj: Vücudun her bölgesine sihirli dokunuşlarla canlılık kazandırılıyor ve yaşam enerjisi yükseliyor.

Yağlı Masaj: Salonumuz tarafından özel olarak temin edilen yağlar kullanılarak vücuda masaj yapılıyor. Yağlar hemen etkisini gösteriyor ve vücut rahatlıyor.

Local Masaj: Vücudun bel, boyun, sırt gibi bazı bölgelerinde yoğunlaşan ağrılara odaklanılıyor ve mutlak sonuç elde ediliyor. İzmir masaj salonu sizler için en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor.

Sporcu Masajı: Herhangi bir spor dalında uğraş veren kişilerin branşla bağlantılı olarak ağrıları oluşuyor. Genellikle yoğun kullanılan kas bölgesinde meydana gelen ağrılarda, masajlar bu bölgeye yapılıyor ve sporcu rahatlatılıyor.

Aroma Terapi: Kökeni Antik Mısır’a dayanan ve doğal bitkilerin tedavi edici özelliğinden yararlanılan bu yöntemde doğal yollardan elde edilmiş, güzel kokulu yağlar kullanılıyor.

Sultan Masajı: Dört elli masaj olarak bilinen bu yöntem de iki masör ya da iki masöz aynı anda görev alır. Masajlar aynı bölgede eş zamanlı ve benzer olarak yapılır. Vücutta dolaşan dört el masaj yaptıranda inanılmaz gevşetici bir his uyandırır.

Masaj Salonu Seçimi
Masaj etkinliğinden en iyi sonucu almak doğru bir masaj salonu seçmekle mümkündür. İzmir masaj salonu olarak hizmet veren salonumuz tecrübesi ve uzman personeli ile fark yaratmaktadır. Masaj alanında belgelerini almış olan masör ya da masözlerimiz müşterinin şikâyetini ve talebini dinleyerek en doğru tekniğe karar vermektedir. Doğru bölgeye ideal tekniğin uygulanması ile ağrılar ve sızılara son verilmektedir. Kaliteli yağlar, aromalar kullanan salonumuz, konforlu yatakları ile de misafirlerini mest etmektedir. Masaj öncesi ve sonrası yardımcı hizmetlerimizden ve etkileyici masajlarımızdan yararlanmak için randevu alınız.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.